preloader
Yeni nesil entegre iletişim çözümleri sunuyoruz.

Paylaşacak bir hikayeniz mi var? Harika! Peki bu hikayeyi doğru insanlara ulaştırabildiniz mi?


Bültenlerinizle Tüm Gazetecilere Ulaşın!
İletişim uzmanlarımız sesinizi daha geniş kitlelere duyurmanız için yaratıcılığı harika bir hikaye anlatımıyla birleştiriyor. İşiniz için en önemli noktalarda sonuç odaklı çalışıyoruz. Lansmandan kriz yönetimine kadar her zaman yanınızdayız. O halde, sizin için neler yapabileceğimize bir bakın!

Medya İlişkileri ve Planlamaları

Markanın iletişim alanında değerini arttırmaya odaklanarak ana hedefimiz olan kitle iletişim faaliyetlerinin amacına ulaşmasını sağlıyor ve medya ile iletişiminizi sürekli ve düzenli hale getiriyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda medya planlaması oluşturuyor, basın bültenlerinizi hazırlıyor, özel haber çalışmaları ve röportajlar gerçekleştirerek sağlam bir iletişim oluşturmayı hedefliyoruz. 

Kriz İletişim Planı ve Yönetimi

Kriz iletişim planı oluşturuyoruz. Kişisel veya Kurumsal Markamızın sadece ‘’beklenmedik anda’’ gelişen durumlara müdahale etme yöntemi olarak biliniyor. Ancak kriz iletişimi sadece ‘’ani gelişen’’ durumlarda değil, her an ortaya çıkabilecek tehditleri analiz etmemize ve kurumların krizi iyi yönetmesi üzerine çalışır. Kriz iletişim planı ve yönetimi, markaların itibarına yönelik tehditleri belirler, olası tehditlere karşı iletişim stratejisini oluşturur ve kriz anında belirlenen yöntemlerle markanın en az hasarla, süreci atlatmasını sağlar.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk çalışmalarımızın bir parçası olarak, çalışanlarımızı zamanlarını ve becerilerini hayır kurumlarına ve önemsedikleri amaçlara gönüllü olmaya teşvik ediyoruz. Ayrıca eğitim programları, esnek çalışma düzenlemeleri ve diğer girişimler yoluyla çalışanların gelişimini ve refahını destekliyoruz.


Linafon'da, sosyal sorumluluğun sadece moda bir kelime değil, işimize yön veren temel bir ilke olduğuna inanıyoruz. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz ve herkes için daha iyi bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz.

İletişimin Gücü

'İŞ ORTAKLARIMIZ'

Haydi Başlayalım!