preloader

YAPAY ZEKA DESTEKLİ VERİYE ODAKLI UYGULAMAMIZ ÇOK YAKINDA YAYINDA!

Yazılım Geliştirme

Markalar ve müşteri ihtiyaçları arasındaki boşluğu dolduran çevrimiçi dijital deneyimler yaratıyoruz.


Tek bir şey tarafından yönlendirilen ve potansiyelinizi ortaya çıkaran çok uluslu, çok yetenekli, çok kanallı bir uzman ekibiz. Pazarlama yaşam döngünüzün neresinde olursanız olun, kesin olan bir şey var; son teknoloji tasarım sayesinde, siz ve hedef kitleniz arasındaki bağı güçlendirebiliriz.

Backend Geliştirme

İnşa ettiğimiz şey her neyse, arka uç mimarisiyle başlıyoruz. Bu, iş kuralları, ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik, güvenlik, performans ve sistem entegrasyonları gibi faktörleri göz önünde bulundurarak uygulama iş mantığını ve site işlevselliğini yönetir.

API Entegrasyonu

Şirket içi geliştirici ekibimiz, birden fazla sistem ve platformu bir araya getiren son teknoloji API entegrasyonları tasarlama ve oluşturma konusunda uzmandır.

Kullanıcı Arayüzü Geliştirme (UI/UX)

Frontend geliştirmeye yönelik modüler yaklaşımımız, içerik geliştirme ekiplerinin tam olarak ihtiyaç duydukları sayfaları oluşturmalarına yardımcı olan tamamen duyarlı yeniden kullanılabilir şablonlar ve modüller kullanır.

Frontend Tasarımı

Tasarım geliştirmeye doğrusal olmayan, yinelemeli bir yaklaşım uyguluyoruz. Benzersiz gereksinimlerinizi temel alarak, baştan itibaren kullanıcı empatisine odaklanarak tasarlıyoruz.

Müşteri Deneyimi ve Kullanıcı Deneyimi (CX & UX)

Kullanıcılarınızın kim olduğunu, farklı ihtiyaçlarını ve bunların sitenizde nasıl farklı yolculuklara dönüştüğünü tanımlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu iç görülerle benzersiz bir müşteri deneyimi oluşturmak için site haritaları, sayfa şeması ve prototipler geliştirebiliyoruz.

CRM ve Pazarlama Otomasyonu

Pazarlama otomasyonu ve CRM platformlarını web sitenize entegre etmek için sizinle birlikte çalışacağız. Pazarlama iş akışlarını ve süreçlerini ayarlamak ve ayrıntılı analitik izleme ve raporlama teknolojisine kadar yanındayız.

Hadi Başlayalım!